Pożyczki bez BIK. Dostępne często od ręki.

Chwilowy brak płynności finansowej może zdarzyć się w życiu każdej rodziny. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być pożyczka, jednak osoby ze złą historią kredytową na pewno nie otrzymają takiej pożyczki w banku. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymają takiej pożyczki. Wiele firm pożyczkowych ma w swojej ofercie pożyczki bez BIK. Otrzymać je można bez większych problemów, a pieniędzmi dysponować już w kilkanaście minut od złożenia wniosku.

 

Czym są pożyczki bez BIK?

Pożyczka bez BIK to nic innego, jak produkt pożyczkowy, bez sprawdzania danych o kliencie w Biurze Informacji Kredytowej, czyli miejscu, gdzie można znaleźć pełną historię kredytową klienta i dowiedzieć się między innymi, czy wcześniej miał kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań finansowych i czy w danej chwili jest zadłużony. Brak analizy BIK jest zatem pozytywną informacją dla osób, które były lub są zadłużone. Warto jednak dodać, że nie sprawdzanie BIK, nie oznacza braku analizy danych o kliencie z innych baz.

Warunki otrzymania pożyczki.

Przy ubieganiu się o pożyczkę tego typu nie jest wymagane okazanie się umową o pracę, potwierdzającą zarobki i perspektywę zatrudnienia. Akceptowane są inne źródła dochodów, w tym renty , emerytury czy też stałe świadczenia wypłacane przez różne instytucje. Swoje dochody można udokumentować, nie wszędzie jednak jest to wymagane. Niekiedy wystarczy oświadczenie o dochodach. Warto wspomnieć, że może być ono weryfikowane. Często też analizowana jest sytuacja rodzinna klienta i miesięczne wydatki.

W biurze lub online.

Gdzie otrzymać taką pożyczkę? Opcje są dwie. W biurze wybranej firmy pożyczkowej lub przez Internet. Przy pożyczce online, zawsze wymagane jest potwierdzenie danych osobowych, poprzez przelanie choć jednego grosza ze swojego konta bankowego, na konto pożyczkodawcy. Dużym plusem opcji online jest szybkość otrzymania pieniędzy. Już w 15 minut od złożenia wniosku, można dysponować pieniędzmi z pożyczki.

Taka pożyczka może być dobrym rozwiązaniem problemów finansowych, warto jednak pamiętać o tym, że będzie trzeba ja spłacić w terminie, wraz z oprocentowaniem i innymi kosztami.

2 thoughts on “Pożyczki bez BIK. Dostępne często od ręki.”

  1. Wziąłem pożyczkę przez internet, poszło szybko , sprawnie i przy tym minimum formalności.

  2. Pożyczka przez internet jest prostym rozwiązaniem chwilowych problemów finansowych.

Comments are closed.