Kupno biurka elektrycznego podnoszonego

Poznaj rozwiązanie, które na zawsze odmieni Twoje życie – poznaj nasze biurko elektrycznie podnoszone! Jest to unikalny produkt, który pozwala na maksymalizację produktywności przy zachowaniu w pełni ergonomicznej postawy ciała.

Siedzenie to Twój wróg!

Przeprowadzono już szereg badań pokazujących, że spędzanie zbyt długiej ilości czasu w pozycji siedzącej negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie człowieka. Niestety – często to właśnie biurko jest naszym stanowiskiem pracy i nie możemy się od niego oderwać. Co więc zrobić, jeśli nie możesz odejść od biurka, ale chcesz zachować swoje zdrowie? To pytanie pchnęło nas w kierunku stworzenia rozwiązania, które pozwala na połączenie pracy biurowej wraz z częstymi zmianami pozycji.

Nasze rozwiązanie

Biurko elektrycznie podnoszone pozwala na pełną kontrolę jego wysokości. Wystarczy jeden przycisk, aby obniżyć lub podwyższyć jego pozycję. To Ty decydujesz ile czasu za biurkiem spędzisz stojąc, a ile poświęcisz na siedzenie. Ta drobna inwestycja raz na zawsze zmieni Twoje życie i pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem . Już po tygodniu użytkowania naszego produktu nie będziesz skarżył się na bóle pleców, poczujesz, że masz więcej energii, a Twoja produktywność wzrośnie nawet o 50%.

Więcej zalet rozwiązania:


– dostosowanie wysokości biurka do Twojego wzrostu
– większa produktywność
– redukcja bólów pleców
– zauważalny wzrost produktywności oraz kreatywności
– mniejsze ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia
– niesamowita wygoda i komfort!

Co możemy Ci zagwarantować?

To, że nasze biurko elektrycznie sterowane zostało wykonane zgodnie z wszelkimi standardami oraz z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy możliwie najszybszy czas podnoszenia i opadania biurka, bardzo cichy system podnoszący oraz najlepsze możliwe parametry! Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania naszego produktu został on wyposażony w innowacyjny system antykolizyjny.  Sprawia on, że podczas zmiany wysokości biurko cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze.
Nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość razem z nami! Zadzwoń do nas, aby poznać więcej szczegółów propozycji.

2 thoughts on “Kupno biurka elektrycznego podnoszonego”

  1. Największym moim utrapieniem są bóle pleców, pracuje przy komputerze ok 10h dziennie. Dlatego postanowiłem zainwestować w elektryczne biurko i często pracuje stojąc.

  2. Zmieniłem zwykłe biurko na regulowane, komfort i wygoda jest nie porównywalny.

Comments are closed.